parwat hotel
Citizan

डडेल्धुराको भित्रिमधेशको पुन्तुरा खोलामा निर्माणाधिन पुल भाइरल

bhageswar small
Chure

डडेल्धुरा ः सामाजिक संजालमा अहिले एक भिडियो भाइरल भएको छ । डडेल्धुराको एक सामाजिक अभियान्ता नामको फेसबुकबाट पोष्ट भएको एक भिडियो अहिले भाइरल भएको हो ।

पूर्व प्रधानमन्त्री शेर बहादुर देउबाको गृह जिल्ला डडेल्धुराको परशुराम नगरपालिकाको एक खोलामा बनाइएको पुलको भिडियो भाइरल भएको हो । फेसबुकमा सामाजिक अभियान्ता नाम राखेका बिर बहादुर भण्डारीले भिडियोमा भनेका छन् । यो खोला डडेल्धुराको भित्रिमधेसको पुन्तुरा खोलाको पुल हो । हात खुट्टाले टेक्दै पुलको बिचमा आएर उनले डडेल्धुराबाट निर्वाचित जनप्रतिनिधिलाई व्यंग्य गर्दै धन्यबाद पनि दिएका छन् ।

glam &
Citizan
lali

उनले भनेका छन् धन्यबाद छ खगराज भट्ट ज्यु, धन्यबाद छ शेर बहादुर देउबा ज्यु । भण्डारी एक संचारकर्मी पनि हुन् उनि बिम्ब अनलाईन पत्रिकाको संबाददाता समेत हुन् । उनले भित्रिमधेश क्षेत्रका बिभिन्न खाने समस्याका बारेमा बोल्ने, लेख्ने पनि गर्दछन् । उक्त पुल त्यहिका स्थानीयले विद्यालय जाने बालबालिकालाई सहज होस भन्ने उद्देश्यले बनाउन लागेका थिए ।

भिडियो…

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Ffb.watch%2Fmt_VVe_z9g%2F%3Fmibextid%3D2JQ9oc%26fbclid%3DIwAR2ASXUuzWrHvLmB0g18vdSISUDTzLPPcN_vHBanxvhuZFrHuiTa059ZvqI&h=AT26yvrm6Zi3AE21BJp5T2OYgx2VR_Nw_iYzIds0yLGDdNhPls_bWcvhUwuOOQhzJ_WIp3EHIVxICfWEoBkyzs9XJFzhf4FhzZ8AIXC6tXOa3Gqs-6Micha9n0s7HXbCD2Fiiw

krisnapur big
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.