parwat hotel
Citizan

डडेल्धुराको एक कार्यक्रममा अचानक मञ्च ढलेपछि मन्त्री र नेताहरुको भागाभाग

Chure

डडेल्धुरा : डडेल्धुरा बहुमुखी क्याम्पसको २८औं वार्षिकोत्सव कार्यक्रमको दौरानमा अचानक मञ्च ढलेपछि मन्त्री र नेताहरुको भागाभाग परेको छ।डडेल्धुरामा सुदूरपश्चिम प्रदेश सरकारका मुख्यमन्त्री कमलबहादुर शाह प्रमुख अतिथि रहेको वार्षिकोत्सव कार्यक्रमको मञ्च ढलेपछि भागाभाग भएको हो।

lali

glam &
Citizan
alitalnewyear2081

स्टेजमा मुख्यमन्त्री शाहसँगै माओवादी केन्द्र सुदूरपश्चिम प्रदेशका संसदीय दलका नेता खगराज भट्ट, प्रदेशसभा सरस्वती खड्का, डडेल्धुराका प्रमुख जिल्ला अधिकारी विश्वराज न्यौपाने, सुरक्षा निकायका प्रमुख, जिल्लास्थित राजनीतिक दलका प्रमुखलगायत रहेका थिए।

मञ्च भत्किएर चोट भने कसैलाई पनि लागेको छैन। मञ्च भत्किएपछि केही समय कार्यक्रम स्थगित भएको थियो।

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.