parwat hotel
Citizan

धनगढीको बेहडाबाबा धाममा वृक्षरोपण

bhageswar small
Chure

धनगढी : वनस्पति कार्यालय धनगढीको बिरुवा सहयोगमा धनगढी-१६ बेहडाबाबा धाममा वृक्षरोपण गरिएको छ। शनिवार प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् धनगढीको आयोजनामा वृक्षारोपण गरिएको हो।

lali

प्रमुख जिल्ला अधिकारी युवराज कटेल, कैलाली प्रहरी प्रमुख देवेन्द्रबहादुर पाल, बेहडाबाबा मन्दिरका अध्यक्ष पदमराज जोशी र प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद्का पदाधिकारीले २५० बिरुवा रोपेको प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपाल प्रदेश संगठन सचिव चन्द्रशेखर जोशीले बताए।

glam &
Citizan

वृक्षारोपण कार्यक्रममा प्राज्ञिक विद्यार्थी परिषद् नेपालका राष्ट्रिय सचिव दिवश पोखरेल र धनगढी तथा अतरिया नगर समितिका ३५ जना सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।वनस्पति कार्यालय धनगढीले बिरुवा सहयोग गरेको जोशीले बताए।

krisnapur big
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.