parwat hotel
Citizan

डडेल्धुराले गर्‍यो म्यादी प्रहरीको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक: को-को पास भए हेर्नुहोस्

Chure

डडेल्धुरा । ४ मंसिरमा हुने प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभा निर्वाचनका लागि जिल्ला प्रहरी कार्यालय डडेल्धुराले म्यादी प्रहरीको अन्तिम नतिजा सार्वजनिक गरेको छ। आज दिउसो सार्वजनिक गरिएको नतिजाअनुसार म्यादी प्रहरीमा ९ सय ३७ जना पास भएका छन्।

विभिन्न चरणमा लिइएको परीक्षामा सहभागी भएर उत्तिर्ण भएका ९ सय ३७ जनालाई नियुक्तिका लागि सिफारिस गरिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय डडेल्धुराले जनाएको छ। यस्तै वैकल्पिक व्यक्तिको नाम पनि वरियताक्रमअनुसार सार्वजनिक गरिएको छ।

glam &
Citizan
alitalnewyear2081
lali

वैकल्पिकमा ७९ जनालाई राखिएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय डडेल्धुराका प्रहरी निरीक्षक सुरेन्द्र जोशीले जानकारी दिए। पास भएकाहरुलाई भने प्रवेश पत्र र सक्कलै नागरिकतासहित २८ गते बिहान १० बजे जिल्ला प्रहरी कार्यालय डडेल्धुरामा उपस्थित हुन भनिएको छ।म्यादी प्रहरी छनोटका लागि प्रारम्भिक स्वास्थ्य परीक्षण तथा शारीरिक तन्दुरुस्ती सम्बन्धि परीक्षा र लिखित परीक्षा सञ्चालन गरिएको थियो भने अन्तर्वार्ता पनि लिइएको थियो।

अन्तिम नतिजामा पासका भएकाहरुलाई नियुक्तिपत्र दिएपछि असोज ३० गतेबाट कात्तिक ८ गतेसम्म तालिम सम्पन्न गरी त्यसको भोलिपल्टबाट प्रहरीको नेतृत्वमा सुरक्षा ड्युटीमा खटाइने जनाइएको छ। उनीहरूलाई निर्वाचन सकिएको ४ दिनपछि मंसिर ८ मा प्रमाणपत्र दिएर बिदाइ गर्ने तालिका तय भएको प्रहरीले जनाएको

 

छ।

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.