parwat hotel
Citizan

सिकलसेल एनिमिया रोगसंग लडिरहेका निरजलाई बचाउन मञ्चको अपिल

Chure
lali

   कैलारी गाउंपालिका निवासी निरज कठरिया(निक्का बोस)को उपचारमा समस्या हुदा आर्थिक संकलन अभियान चलाईएको छ । राट्रिय थारु कलाकार मञ्च सुदूरपश्चिम प्रदेशले सो अभियान चलाइको हो । कैलारी गाउंपालिका वडा न. २ स्थायी घर भएका कठरियालाई सिकलसेल एनिमिया भए पश्चात आर्थिक समस्या हुदा उपचारमा समस्या भएको हो । विगत लामो समयदेखि बिभिन्न अस्पतालमा उपचार गराईरहेका कठरियालाई थप उपचार गर्न आर्थिक समस्या भए पछि आर्थिक सहयोग संकलन अभियान चलाईएको मञ्चका अध्यक्ष संगत थारुले बताए । थारुका अनुसार कठरिया मञ्चका सदस्य समेत रहेको बताए । मञ्चका अनुसार कठरियालार्ई सिद्धार्थ बैंकमा रहेका निरज कठरियाको खाता न. ०१११७५६९२३० मा सहयोग रकम जम्मा गर्न सकिने छ ।
अहिले धनगढी स्थीत नोभा हस्पिटलले निःशुल्क उपचार गरिरहे पनि थप उपचार गर्न अर्कै अस्पताल जानु पर्ने भएकोले आर्थिक समस्या भएको समाजसेवी बिनोद पाण्डेले बताए ।

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.