आलिताल:वडा न.८ ले नवौं राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगितामा पदक जित्ने खेलाडीलाई नगद सहित सम्मान पत्र प्रदान

shuvakamana

डडेल्धुरा आलिताल गाउँ पालिका ८ न. वडाले नवौं राष्ट्रिय खेलकुद प्रतियोगितामा पदक जित्ने खेलाडी तथा प्रशिक्षक लाई नगद सहित सम्मान पत्र प्रदान गरेको छ।

वडाले एक कार्यक्रम गरि आज सम्मान पत्र तथा नगद प्रदान गरेको हो ।
नवौं रास्ट्रिय खेलकुदको उस्सु खेलमा रजत पदक प्राप्त गर्ने सृजना रखाल मगर , कास्य पदक प्राप्त गर्ने अस्मिता गाहामगर र प्रशिक्षक नवीन गाहामगरलाई वडा अध्यक्ष धन बहादुर देउवाले सम्मान पत्र र रजत पदक प्राप्त गर्ने रखालमगरलाई २ हजार र बाकी दुई जनालाई एक हजार पाँच सय दरले प्रदान गरेका हुन ।

सम्मान कार्यक्रम्मा बोल्दै वडा अध्यक्ष देउवाले खेलाडीहरुलाइ आफुले सदैव माया गर्ने र खेलकुदलाई सम्मान गर्दै आएको बताउदै खेलाडी हरुले प्राप्त गरेको पदकले आफूलाई गौराम्भित गराएको बताए । खेलाडीहरुलाई आफुले बिगत देखि नै सहयोग गर्दै आएको बताउदै खेल खेल्न जाने क्रममा भएको खर्च समेत बेहोर्ने बताए ।

उनले खेलाडीहरुले अफ्नो ब्यक्तिगत भए गरेको खर्च अबश्यक कागजात पेस गरेर भुक्तानी लिन समेत आग्रह गरे । यता खेलाडीले आफुहरुलाइ सम्मान कार्यक्रमले अझ खेल खेल्न हौसला उत्साह प्रदान गर्ने बताउदै सम्मान गरेकोमा धन्यबाद ज्ञापन गरेका छन ।

सम्बन्धित समाचार
प्रतिक्रिया दिनुहाेस्

Your email address will not be published.