parwat hotel
Citizan

आलितालको अध्यक्ष पदमा नेकपा समाजबादीबाट तुलाराम बोहराले उम्मेद्बारी दिने

पहिले एमालेबाट चुनाब लडेका थिए भने अहिले समाजबादी बाट चुनाब लड्दै

bhageswar small
Chure
lali

बैशाख ५ , डडेलधुरा जिल्ला आलिताल गाउँ पालिकाको अध्यक्ष पदमा नेकपा समाजबादीबाट तुलाराम बोहराले उम्मेद्बारी दिने भएका छन ।
सोमबार दियालोखबर संग कुरा गर्दै बोहराले उम्मेद्बारी दिने पक्का भएको बताएका हुन । डडेलधुराको स्थानिय तहमा पाँच दलिय गठबन्धन नहुने भए पछि आफुले एक्लै उम्मेद्बारी दिने घोषणा गरेको बोहराले बताए । २०७४ सालको स्थानिय चुनावमा बोहरा नेकपा एमालेबाट अध्यक्ष पदमा चुनाव लडेका थिए। गत चुनावमा आलितालमा नेपाली कङ्रेसका बल बहादुर गुरुङ बिजयी भएका थिय भने नेकपा माओवादीका जगत पार्की दोस्रो स्थानमा थिय भने बोहरा तेस्रो स्थानमा थिए ।

krisnapur big
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.