Citizan

डडेल्धुराको खलंगामा आगलागी हुँदा एक जना घाइते

suchana alital
Chure
lali

डडेल्धुरा,असोज २३ गते । डडेल्धुराको तल्लो खलंगा गएराती एक पसलमा आगलागी हुँदा एक जना घाइते भएका छन ।
अमरगढी नगरपालिका ४ तल्लो खलंगाको एक मदिरा पसलमा मध्यराती आगलागी हुदा कमल गुरुङ घाइते भएका हुन । आगलागीबाट लाखौको क्षती भएको अनुमान गरिएको छ । आगलागीबाट निस्सासिएर गुरुङ घाईते भएको र उनको अहिले डडेल्धुरा अस्पतालमा उपचार भईरहेको छ ।
उनको अबस्था खतरामुक्त भएपनि पसलभित्र के कति क्षती भयो भन्ने एकिन जानकारी आईनसकेको र प्रहरीले जनाएको छ । अहिले मुजुल्का उठाउन घटना स्थल पुगेको डडेल्धुराका प्रहरी नायब निरिक्षक करबीर ऐरले जानकारी दिनुभयो । आगलागी हुने बितिक्कै अमरगढी नगरपालिकाको दमकल घटना स्थल पुगेर आगो नियन्त्ररण लिएपछि ठुलो क्षती हुनबाट बचाएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Jorayal
Tarkari
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.