Citizan

आलिताल -८ को अर्धबार्षिक समीक्षा सम्पन्न

Chure

पौष २४

डडेल्धुराको आलिताल गाउँ पालिका वडा न.८ ले पनि अर्धबार्षिक समीक्षा सम्पन्न गरेको छ ।
आर्थिक बर्ष २०७९/८० को वडाबाट बिनियोजित बजेटबाट के – के काम भइरहेका छन भन्ने बिषयमा समीक्षा भएको हो । समिक्षामा वडा सचिव जयलाल साहुले अर्धबार्षिकमा कार्मालयबाट भए गरेका कामको प्रगती विवरण प्रस्तुत गरेका थिए , भने वडा अध्यक्ष धन बहादुर देउबाले छनौट भएका योजनाहरुको भए गरेका कामहरुलाई प्रस्तुत गरेका थिए ।
अध्यक्ष देउबाले आर्थिक सुशासन,कामको पार्दशिता र नागरिकलाई सुचनाको पहुचमा राख्न समिक्षा कार्याक्रमको थालनी गरेको बताए ।
वडामा माग भई आएका योजनाहरुलाई वडाको बजेटले गर्न सक्ने कामहरु प्राथमिकताको आधारमा आफुहरुले छनौट गरेर काम गरिरहेको र वडाको बजेटले गर्न नसक्ने योजनाहरुलाई प्रदेश तथा संघका बिभिन्न मन्त्रालयमा सिफारिस तथा माग गरिएको समेत बताए ।

glam &
Citizan

समिक्षा कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रुपमा रहनु भएका पालिका उपाध्यक्ष मैना कुमारी रावलले अर्धबार्षिक समिक्षा कार्यक्रम अति नै उपयोगी कार्यक्रम रहेको बताउदै यस्ता कार्यक्रम सबै वडाले गर्नु पर्ने बताए । वडा तथा पालिका भित्रमा आफुहरुले बार्षिक तथा अर्धबार्षिक रुपमा समिक्षा गर्ने र उक्त समिक्षमा नागरिकबाट आएको सल्लाह सुझवलाई आत्मसाथ गर्दै अगाडी बढ्ने समेत बताए । उनले भने हामीले आफ्नो विबेक र क्षमताले भ्याए सम्म काम गरिरहेको र गर्दा गर्दै पनि केहि कमजोरीहरु हुने भएकाले हजुरहरुको सल्लाह सुझावले सहि मार्गनिर्देशन गर्न सघाउने बताए । कार्यक्रममा प्रशासकिय अधिकृत इन्द्र बहादुर रावल, पूर्व वडा अध्यक्ष गणेश बहादुर थापा मगर,लगायत वडा न. ८ का बुद्धिजिबि,शिक्षक तथा आम नागरिकको उपस्थिति रहेको थियो ।
वडा अध्यक्षले प्रस्तुत गरेको योजनाको पूर्ण पाठ ……………..

dipti
lali

Jorayal
Tarkari
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.