parwat hotel
Citizan

नेपालको हवाई क्षेत्र अझै कालोसूचीमै

bhageswar small
Chure

२८ मंसिर, काठमाडौं । नेपालको हवाई क्षेत्र अझै कालोसूचीमै रहेको छ ।

glam &
Citizan
lali

बिहीबार बिहान राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी (रास्वपा)का कार्यवाहक सभापति डोलप्रसाद अर्यालको नेतृत्वको टोलीले प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाललाई नेपालको हवाई सुरक्षालाई व्यवस्थित बनाउन ज्ञापन पत्र बुझाएको छ ।

ज्ञापनपत्र बुझ्दै प्रधानमन्त्रीले प्रचण्डले युरोपेली युनियनको कालोसूचीबाट हटाउने प्रयत्न गरिरहेको बताएका छन् । प्रतिनिधिमण्डलसँगको कुराकानीमा प्रधानमन्त्रीले निरन्तर प्रयास गरिरहेको र थप सुधारमार्फत कालोसूचीबाट हटाउन विश्वासको वातावरण सिर्जना गरिने बताए ।

रास्वपाको प्रतिनिधिमण्डलले युरोपेली युनियनले नेपालको हवाइ क्षेत्रलाई कालोसूचीबाट नहटाएकोमा नेपाल नागरिक उड्डयन प्राधिकरण गम्भीर हुनुपर्ने, नयाँ जहाज खरिद प्रकरण पारदर्शी हुनुपर्ने लगायतका विषयमा प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण गराएको थियो।

krisnapur big
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.