Citizan

मोडेल खगेद्र बिष्ट अभिनित अर्को म्युजिक भिडियो बजारमा आउदै

Chure
lali

बैशाख २७ डडेलधुरा आलिताल गाउँपालिकाका मोडलिङ क्षेत्रमा उदाउँदै गरेका खगेद्र बिष्टको अर्को म्युजिक भिडियो आउने भएको छ । केही महिना अगाडी मात्र सुनको टोलीमा बोलको गितमा मोडलिंग गरेका थिए । यसपाली चर्चित गायक मिलन लामाको स्वर,संगीत रहेको प्रदेश नम्बर सात बोलको गीतमा मोडलिंङ गरेका हुन् । जिल्लाको विभिन्न पर्यटकिय स्थल हरुको प्रबर्धन गर्ने उद्देश्यले निर्माण गरिएको भिडियोमा पर्शुरामको धार्मिक स्थललाई लत्क्षित गरिएर छायांकन गरिएको बिष्टले बताए । रमेश बि सि बिजुलिको निर्देशनमा छायांकन गरिएको म्युजिक भिदियोमा मोडेल खगेन्द्र बिष्ट संगै मोडेल झरना बोहरा र प्रियंका कुंवरले साथ दिएका छन । उक्त भिडियो केही दिनमा सार्वजनिक हुने बताइएको छ ।

Jorayal
Tarkari
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.