parwat hotel
Citizan

परशुराममा दुई दिने निःशुल्क आंखा शिविर सम्पन्न,३ सय ७० जना भन्दा बढिले लिए सेवा

bhageswar small
Chure

डडेल्धुराको परशुराममा दुई दिने निःशुल्क आंखा शिविर सम्पन्न भएको छ । परशुराम नगरपालिका र गेटा आँखा अस्पतालको सहकार्यमा जोगबुडामा निःशुल्क आँखा शिविर सम्पन्न भएको हो ।
मंसिर १९ र २० गते संचालन भएको निःशुल्क आँखा शिविरमा ३ सय ७० जना भन्दा बढिले विषेशज्ञ सेवा लिएको परशुराम नगर प्रमुख भरत बडायर जोशीले बताउनु भयो । जोशीका अनुसार ७० जना भन्दा बढिको आँखाको सफल शल्यक्रिया गरिएको बताए। उनले शिविरमा आएर सेवा लिने सम्र्पूणलाई शीघ्र स्वास्थ लाभको कामना समेत गर्नु भएको छ ।

lali

glam &
Citizan

सामाजिक संजालमा शिविरको फोटो राख्दै जोशीले गेटा आँखा अस्पतालको टीम, स्वास्थ्य शाखा, जोगबुडा अस्पाताल, रेडक्रस लगायत शिविर सञ्चालनमा प्रत्यक्ष, अप्रत्यक्ष रुपमा सहयोग गर्नुहुने सम्पूर्णमा विशेष धन्यवाद ज्ञापन समेत गर्नुभएको छ ।

krisnapur big
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.