parwat hotel
Citizan

माओवादी केन्द्रआलितालले डम्मर ढांटलाई बनायो वडा न.५ को सर्बसम्मत उमेदवार

bhageswar small
Chure

डडेल्धुरा  आलिताल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी केन्द्रले आलिताल गाउं पालिका वडा न. ५ बाट डम्मर ढांट सर्बसम्मत चयन गरेको छ । शनिबार बसेको बैठकमा सर्बसम्मत सहमति ढांटलाई सर्बसम्मत उमेदबार चयन गरेको केन्द्रका नेता गणेश कामीले बताउनु भयो । यस्तै वडा न. ५ बाट ढांट सर्बसम्मत चयन भएता पनि बाकि वडाको नेतृत्वको लागि भने अहिले टुङ्गो नलागेको उनले बताए । वडामा अध्यक्ष पदका आकांक्षीहरु धेरै देखिएपछि उमेदवार मनोनयन टुङ्गो नलागेको उनले बताए हुन् ।
आलिताल नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी माओवादी केन्द्रले आलितालको अध्यक्ष पदका लागी भने तिन जनाको नाम सिफारिस गरेको छ । सिफारिस हुनेमा लोकेश महरा, शेर सिंह पार्की र इन्द्र कठायत रहेको नेकपा माओवादी केन्द्रका नेता कामीले जानकारी दिनुभयो ।

lali

यता उपाध्यक्ष पदका लागि भने मैना कुमारी रावल बोहरा (मञ्जु)लाई सर्बसम्मत उमेदवार चयन गरेको छ।

glam &
Citizan

krisnapur big
You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.